آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت کیسون (سهامی عام)

شماره ثبت: ۲۲۵۴۳ - شناسه ملی: ۱۰۱۰۰۶۸۱۰۷۳

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت کیسون (سهامی عام)، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحبان سهام و نمایندگان اشخاص حقوقی و همچنین حسابرس مستقل می رساند که جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ در ساعت ۱۶ در هتل المپیک تهران واقع در ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌گردد.

دستورجلسه:

۱- استماع گزارش هیئت مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانوني شرکت برای سال مالی منتهي به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ شرکت اصلی و تلفیقی.
۲- بررسی و تصویب صورت های مالی برای سال مالی منتهي به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹.
۳- انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانوني اصلي و علي البدل برای سال ۱۴۰۱ و تعیین حق الزحمه ایشان.
۴- انتخاب روزنامه کثیر الانتشار برای درج آگهی های شرکت.
۵- انتخاب اعضاء اصلی و علی البدل هیات مدیره.
۶- تقسیم سود.
۷- تعیین پاداش اعضای هیئت مدیره و حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره.
- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد.

سهامداران حقیقی و حقوقی و یا قائم مقام قانونی آنان با همراه داشتن کارت ملی، وکالت نامه، معرفی نامه و یا مدارک شناسائی معتبر میتوانند یک ساعت قبل از ساعت یاد شده همان روز به محل برگزاری جلسه به آدرس فوق مراجعه نمایند. پیرو دستور العمل شماره ۱۲۱/۱۶۶۵۴۷ مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۴ مدیریت محترم نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک در طول جلسه و ارائه کارت واکسن، اعلام می گردد که حضور در مجمع عمومی این شرکت صرفا با رعایت شیوه نامه ابلاغ شده امکان پذیر خواهد بود. همچنین سهامداران محترمی که امکان حضور در جلسه مجمع را ندارند، می توانند نسبت به مشاهده و پیگیری آنلاین مجمع از طریق در سرویس پخش زنده سایت آپارات به آدرس: https://www.aparat.com/kayson.inc/live یا صفحه اینستاگرام شرکت Kayson.inc مشاهده نمایند.

هیئت مدیره شرکت كيسون (سهامي عام)

 


آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت کیسون (سهامی عام)

شماره ثبت: ۲۲۵۴۳ - شناسه ملی: ۱۰۱۰۰۶۸۱۰۷۳

بدینوسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم شرکت کیسون (سهامی عام)، وکیل یا قائم‌مقام قانونی صاحبان سهام و نمایندگان اشخاص حقوقی می‌‌رساند که جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ در ساعت ۱۸ در هتل المپیک تهران واقع در ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌گردد.

دستورجلسه:

- اصلاح مفاد اساسنامه.
- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق‌العاده باشد.

سهامداران حقیقی و حقوقی و یا قائم‌مقام قانونی آنان با همراه داشتن کارت ملی، وکالت‌نامه، معرفی‌نامه و یا مدارک شناسایی معتبر می‌توانند یک ساعت قبل از ساعت یادشده همان روز به محل برگزاری جلسه به آدرس فوق مراجعه نمایند.
پیرو دستور العمل شماره ۱۲۱/۱۶۶۵۴۷ مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۴ مدیریت محترم نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک در طول جلسه و ارائه کارت واکسن، اعلام می گردد که حضور در مجمع عمومی این شرکت صرفا با رعایت شیوه نامه ابلاغ شده امکان پذیر خواهد بود. همچنین سهامداران محترمی که امکان حضور در جلسه مجمع را ندارند، می توانند نسبت به مشاهده و پیگیری آنلاین مجمع از طریق در سرویس پخش زنده سایت آپارات به آدرس: https://www.aparat.com/kayson.inc/live یا صفحه اینستاگرام شرکت Kayson.inc مشاهده نمایند.

هیئت مدیره شرکت كيسون (سهامي عام)